Nasıl Erkek Arkadaş Bulunur?

Nasıl Erkek Arkadaş Bulunur?

Yalnızlık zor zanaat! Bu devirde bütün kadınlar hayatın zorluklarından sıyrılıp sevgiliyle güzel vakit geçirmek ister. Ancak kimsenin de kimseye tahammülü yok. Bu yüzden ilişkiler genellikle kısa sürmekte. Hal böyle olunca erkek arkadaş bulmak zor olabiliyor. Nasıl erkek arkadaş bulunur diyenler; kendinize dert ortağı bulmak için aşağıdaki listeye göz atın.

– Öncelikle mükemmel sevgili arayışını bırakın.Herkes kendisi için en iyisini, en yakışıklısını arar durur. Herkeste kusur bulmak çoğu kadının ortak özelliğidir. Oysaki hiç kimse mükemmel değildir. En başta kendinize bakıp özeleştiri yapmanızda fayda var. Böylece hem kendinizi hem de diğer insanları oldukları gibi kabul etmeyi öğrenebilirsiniz.

nasil-erkek-arkadas-bulunur

– Size açılmak isteyenlere şans verin.İnsanları oldukları gibi kabul etme aşamasının ardından size açılmak isteyenlere karşı kendinizi kapatmayın. İdeal sevgili adayınız olmasa da herkes bir şansı hak eder.

– Sosyalleşin

Her zamanki çevrenizin (iş, okul, ev) dışına çıkın. Arkadaşlarınızla beraber gezmek, kültürel etkinliklere katılmak çevreyle etkileşime girmek açısından önemlidir. Artık sosyal medya hoşlandığınız kişiye açılmak açısından rahat bir ortam sunuyor. Açıkça sormasanız da hoşlandığınız kişinin sizin hakkında ne düşündüğünü öğrenmek açısından uygun bir zemin.

1 Comment

  1. Burak Gülen

    nasıl mı erkek arkadaş bulunur arkadaş çevrenden bulunur yoksa yoldan geçen herkesle erkek arkadaş olmaz güvendiğin birilerinin referansı ile bulunur

Comments are closed.