Motorola MC 65 El Terminalinin Genel ve Teknik Özellikleri

Motorola MC 65 El Terminalinin Genel ve Teknik Özellikleri

Motorola MC 65 El Terminalinin Genel ve Teknik ÖzellikleriMotorola MC 65 el terminali, sunmuş olduğu avantajlı kullanım ve teknik özellikler ile hem çok sağlam bir yapıya sahiptir hem de gelişmiş yapısı ile tüm dünyada tanınmaktadır. Sahada kullanım için size avantajlar sağladığı gibi, zorlu çalışma koşullarda her zaman yanınızda olur.

Tarama özelliği çok gelişmiş olup, arayüzü özelleştirilebilir durumdadır. Bu cihazın en önemli özelliklerinden birisi de yüksek verimlilik sağlıyor olması ve de bilgiye erişim de size ciddi kolaylıklar sağlamasıdır. Göstermiş olduğu uyumluluk ile, tüm dünya ülkelerinde her cihaza bağlanabilme özelliği de bulunmaktadır. Yüksek performansı sayesinde, erişim kolaylığı sağlamaktadır.

Windows mobile 6,5 Professional, işletim sistemine sahiptir.-10 derece ile 50 derecede çalışma sıcaklığını tolere edebildiği gibi, microsd kart yuvası 32 GB’ a kadar destekleyen genişleme yuvası bulunmaktadır.

Dokunmatik paneli bulunan motorola MC 65 el terminalinin; hoparlör, titreşim uyarısı, Bluetooth kulaklık ile mikrofon desteği de vermektedir. Ara yüzleri; kamera, ana ekran (kişiselleştirilebilen ana ekran) ve motorola kurumsal UI ‘dır.

256 MB RAM/ 1 GB Flash hafızası olup, pek çok tuş takım seçeneği de bulunmaktadır. Numeric, QWERTY ve QWERTZ de tuş takım seçenekleri arasındadır.
Şarj edilebilir batarya kullanılabilmekte olup (3600 Mah batarya ile), 12,5 ozs / 359 g ağırlıktadır. Motorola MC 65 el terminali son derece kaliteli ve gelişmiş teknik özellikler ve sisteme sahiptir.