Renkli Uyku Setleri

Renkli Uyku Setleri

Çağın getirdikleri hep ileriye yöneliktir. Nasıl mı? Her mahalle de bir yorgancı vardı bir zamanlar. Anneanneler döneminden kalan yün yorganların ne kadar zor işler olduğunu hepimiz biliriz. Ayrıca küresel ısınma ya da evlerin kalorifer ve doğal gaza dönüşmesi gibi etkenlerle artık daha hafif daha kullanışlı, yıkanabilir yorganlara ihtiyaç duyulmuştur. Büyük mağaza zincirlerinin muhakkak küçük ev tekstili üretme ihtiyacı da bu sektörün ne kadar karlı olduğunu gösterdiği gibi halkın talebini de göz önüne koymaktadır.

Ebeveynlerden ailelerin en küçük ferdine kadar kullanılan uyku setleri elyaf, kaz tüyü vb. malzemelerden üretildiği için hem daha hafif hem de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Renkli Uyku Setleri ev tekstil ürünleri satan, istikbal, bellona, kilim, mondi, english home, madam koko vb mağazalarda renkli albeni oluşturarak alıcılara göz kırpmaktadır. Büyüklerin tercih ettiği uyku setleri genelde pembe, mor, kahve renkler de iken gençlerde ya bir kahramanın kostümü ya da çiçek desenli renklerde daha küçük yaş gruplarında ise puantiye, rakam vs. olarak sergilenmektedir. Her bütçeye uygun olan renkli uyku setleri uykularımızın daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır.

Renkli Uyku Setleri modernlik, rahatlık olduğu için ev hanımlarının da tek tercihi olmuştur. Setler orta yaş, genç ve çocuk yaş setlerde çift Renkli Uyku Setleriya da tek kişilik olarak satışa sunulmakta. 2 adet yastık, 1 adet çarşaf, 1 adet te yorgan parçalarından oluştuğu gibi, kimi uyku setleri perde ve yatak fırfırlarını da kombinlerine ekstra eklemektedirler. Tercih müşterilerin tarz, bütçesi ile alakalı olunca çeşitlilik her zaman iyi olmuştur.

Ev tekstilinin vaz geçilmezleri arasında olan Renkli Uyku Setleri sizlerin tercihleri ile alakalı ister büyük alış veriş merkezlerinde, ister tekstil ürünleri satan mağazalarda beğenilerinize sunulmakta, Renk, desen, ve bütçenizle alakalı sizleri beklemektedir. Renkli Uyku setleri ile sağlıklı uykular, renkli rüyalar sizin olsun. Tasarım ve yeni fikirleriniz ev tekstil sektörüne ilham olsun.

1 Comment

  1. Perihan Düzayak (Post author)

    çocuum için renklı uyku setlerinden alacağım ama seçimlerde kararsız kalıyorum çok fazla çeşit var sizce hangi modeli alayım ?

Comments are closed.