Datamax H-4606 Barkod Yazıcı Modeli

Datamax’ın en  gelişmiş, dayanıklı ve çok yönlü kullanıma sahip H sınıfı endüstriyel yazıcı modellerinden olan Datamax H-4606, barkod yazıcılar içerisinde  baskı işleminin esnek ve kaliteli bir biçimde yapılabilmesi için aranan bütün özelliklerde belirli bir kalite düzeyine sahiptir. Datamax H 4606 barkod etiket yazıcısı 600 dpi yüksek çözünürlükle hem kendi arasında hemde diğer yazıcı tiplerine göre bir adım öne çıkmaktadır. Ayrıca bu çözünürlük oranını 152 mm/sn lik memnun edici bir yazdırma performansıyla kullanıcıya sunulmaktadır. Genellikle küçük etiketlerin üzerine yapılan  baskılara ve karekodlara yüksek netlik ve kalite kazandırmaktadır. Datamax H4606 yazıcının kullanıcı tarafından ayarlanabilir baskı ağzı en fazla 105.7 mm genişliğinde çalışabilmektedir.  Ön panelinde bulunan LCD ekranı ile baskı ayarlarının kolay bir şekilde yapılabilmesi yazıcının kullanıcı dostu özelliği kazanmasını sağlayan niteliklerindendir. Yüksek baskı kalitesi, hızlı üretimi,baskı esnasında çıkabilecek sorunlara karşı öncelikli olarak dizayn edilme özelliği ile oldukça teknolojik bir ürün olmaktadır. Ayrıca dayanıklı yapısı ile de uzun süre ile kullanılacak ve seri üretim aşamasında sorun yaratmayacak bir aygıt olarak ünlenmiştir. Digital ekran özelliği ile kullanıcılar baskılarını çok rahat yapar ve rahatlıkla kontrol edebilirler.

 

Teknik Özellikleri

Datamax H 4606 endüstriyel tipi barkod etiket yazıcı ribonlu yazdırma ve ribonsuz yazdırma modellerinden ikisiyle de çalışabilme özelliğine sahiptir. Çözünürlük kapasitesi 600 dpi ve 23.6 nokta mm2 özelliğiyle sınıfının birincisi olarak yer almaktadır. Baskı hızı maksimum 152 mm ye kadar çıkabilmektedir. Baskı genişliği 106 mm dir. Baskı uzunluğu en fazla 2539.75 mm ye kadar olabilmektedir. Bağlantı tipleri arasında Paralel port, USB 2.0, LAN (100BASE), RS-232 yer almaktadır. Uyumlu olduğu barkod kodları arasında UPC / EAN / JAN, Code 39, Code 93, Code 128, EAN 128, NW7, 5, ITF, Postnet, RM4SCC, OSA-kodu, RSS14, Müşteri Bar Code MSI, Endüstriyel 2 kodları yer alır. Ek olarak 2D barkodlarla da birlikte çalışabilen bu aygıtın uyumlu olduğu kodlar Data Matrix, PDF 417, Maxicode, QR code, Micro PDF 417, CP Code kodları yer alır. Bellek kapasitesi kullanıcı için yeterli olup 16 MB SDRAM/8 MB Flash özelliğine sahiptir. İsteğe bağlı olarak eklenti bulunmamaktadır.Boyutları 415mm, 433 mm ve 489 mm dir. Ağırlığı etiket ve ribbon dahil olmadan 18.2 kg olmaktadır.

Endüstriyel alanlarda başarıyla çalışan Datamax H 4606 Datamax firmasının marka güvencesi altında olmaktadır. Bir yıl boyunca Datamax tarafından firma garantisi olup ürün kurulumundan bakım hizmetlerine kadar firma tarafından teknik destek sağlanır. Ürünle beraber yazılım cd leri, anlatım kılavuzu ve garanti belgesi birlikte verilir.